5 lat

2012-06-30

Dziś jest dla Nas bardzo ważny dzień - 5 ROCZNICA ŚLUBU :D. Wydaje mi się, że całkiem niedawno się poznaliśmy, a tu już jesteśmy 5 lat po ślubie (a ogólnie jesteśmy razem aż 11 lat :D). Wszystkie wspólne lata były bardzo dobre i choć oczywiście zdarzały się różne trudności to każda z nich tylko umacniała nasz związek. Właściwie całe dorosłe życie spędziliśmy razem, wspólnie dorastaliśmy i zmienialiśmy się, a połączył nas przypadek i chyba jednak to była właśnie miłość od pierwszego wejrzenia :*. Pięknie jest być razem - kochać się i zgadzać ze sobą tak jak MY :). Każdemu tego życzę...

Mojemu Ukochanemu i Najlepszemu Na Świecie Mężowi życzę natomiast żeby był ze mną zawsze szczęśliwy :D. Sobie życzę aby nigdy nic złego nie rozdzieliło mnie od moich ukochanych chłopaków :). Nie pragnę niczego wyszukanego, nie marzę o bogactwach ani o zaszczytach, ale chcę czegoś jeszcze cenniejszego - pragnę szczęścia i zdrowia dla naszej rodziny, i w tym miejscu obiecuję dołożyć wszelkich starań by obie te rzeczy zachować :).

Nie mogę też nie wspomnieć o tym, że największym naszym wspólnym osiągnięciem jest oczywiście Nasz Syn, za którego dziękuje mojemu Mężowi, który miał niezaprzeczalny udział w jego tworzeniu ;)). Dzięki Skarbie, spisałeś się, udało nam się to Nasze Młode :D.

Tegoroczną Rocznicę najlepiej podsumowuje motto: KOCHAJMY SIĘ I BĄDZMY SZCZĘŚLIWI...

                                                             

Udanego dnia Kochanie :*).

 

 P.S. Właśnie przeczytałam, że 5-rocznica ślubu jest "drewniana", a my właśnie budujemy mocno drewniany dom, więc może to taka dobra wróżba i będziemy w tym wspólnym domu bardzo szczęśliwi :).

comments powered by Disqus