Dziękuję :)

2014-09-19

Chciałam bardzo podziękować mojej blogowej koleżance Ewelinie za miłą recenzję mojego bloga i ciepłe słowa dotyczące stylu w jakim piszę. Czuję się doceniona i zmobilizowana żeby starać się dalej, pisać zgrabniej, dobierać tematy ciekawiej… Droga słowiańska duszo, z moich wad uczyniłaś zalety :D. Często zarzucam sobie, że znowu nie opowiedziałam się po żadnej ze stron, że taka bezstronność to jakby unikanie odpowiedzialności, a Tobie to właśnie się podoba – jestem pod wrażaniem :). Wrodzona skromność każe mi również myśleć, że inni piszą ładniej i bardziej profesjonalnie, a Ty zaliczyłaś mnie do tak dobrego towarzystwa.

 

Jeszcze raz dziękuję i obiecuję trzymać poziom ;).

 

O Twoim blogu również mogłaby powiedzieć dużo dobrego :D. Od strony graficznej podoba mi się jego przejrzysta kolorystyka, a własnoręcznie robione grafiki po prostu zachwycają. Ze strony warsztatowej bardzo cenię lekkość z jaką piszesz i spokój płynący z Twoich postów. Oceniając Cię wg tego jak prezentuje się Twój blog, zaryzykowałabym mówiąc, że wesoła choć poukładana z Ciebie kobitka :). Masz wyczucie stylu oraz tyle taktu i kreatywności żeby wyrażać swoją opinię w sposób grzeczny i właściwy sobie. Podobnie jak ja nie możesz się zdecydować czy jesteś bardziej mamą i żoną czy bardziej wyzwoloną kobietą. Nie dość, że ładna i mądra z Ciebie blondynka to jeszcze masz ładnego bloga ;)). Wielu mogłoby Ci pozazdrościć i wielu mogłoby się od Ciebie uczyć…

 

Skoro już powymieniałyśmy czułości, jak zawsze zapraszam do dyskusji i wyrażania swojego zdania nawet gdyby miało być ono inne od mojego punktu widzenia ;).

 

comments powered by Disqus