Zmiany i dalsze zmiany...

2009-11-15

Jako, że zbliża się koniec roku postanowiłam coś zmienić, a dokładniej zadbać o swój wygląd. Zacznę od tego, że jako leniuszek jestem sportoodporna i z całej gamy aktywności fizycznych na nic się nie zdecydowałam (przynajmniej na razie, ale może to się jeszcze zmieni i zmobilizuje się do jakichś ćwiczeń).

Ze sportów najbardziej lubię grę w squash i pływanie, ale zimą pływanie jest mniej fajne, bo z gorącego basenu trzeba wyjść na zimne powietrze i łatwo się przeziębić. W związku z tym wykupiłam karnet na squash i teraz już nie mam żadnej wymówki żeby w niego nie grywać :).

Wracając do tematu dbania o siebie... postanowiłam zadbać o swoje ciało tzn. wyszczuplić i wygładzić co się da :). Z wielu różnych zabiegów dla ciała wybrałam zabieg endermologi - na razie byłam na jednym zabiegu i zamierzam wykupić kolejne. Poza tym wygładzam i wyszczuplam co się da domowymi sposobami czyli kremami i rolkami do masażu, które dostałam za darmo w salonie urody (to taki miły bonus za to, że wykupiłam karnet na więcej zabiegów). Czy efekty będą zadowalające przekonam się za jakiś miesiąc...

Ogólnie z natury nie lubię powtarzać tych samych czynności, ale jak na razie mam dużo entuzjazmu. Powiedziałam też mężowi żeby w razie czego mnie dopingował w dbaniu o siebie :).

Gdyby nie to, że salon kosmetyczny okazał się być całkiem blisko i że cena zabiegów dała się znieść, pewnie bym się nie zdecydowała na tą endermologię, ale w tej sytuacji postanowiłam spróbować.

Pierwszy zabieg na pewno był ciekawym doświadczeniem - może lekko bolesnym, ale na pewno mobilizującym. Mąż twierdzi nawet, że mam dzięki temu więcej energii :). Chciałabym od razu widzieć jakieś spektakularne efekty, ale w ostateczności sama świadomość dbania o siebie jest przyjemna.Komentarze:

No ja tez chciałam szybko pozbyc sie brzucha po porodzie i w efekcie musiałam isc nastawic kregosłup bo sie zahartowałam za duzo:/ Także uwazaj:) A kobiety to tak lubia zmiany. Szkoda ze tak daleko mieszkam to potowarzyszyłabym Ci w tym relaksie u kosmetyczki a samej mi sie nie chce:P

Dodał(a): Marzena, 2009-11-20 21:14:19

comments powered by Disqus